Oktoobri uudised

Oktoobri uudised

Pealkiri

  1. Käivitage saidil Amazon.se
  2. Jookse Wolt
  3. Sularahata makseterminal kaupluses
  4. Hinnalangus
  5. Uued kaubad laos

Nüüd kõigest järjekorras.

1. Käivitage saidil Amazon.se

Rohkem ajastuse kui strateegilise positsioneerimise küsimus. Meie puhul viibis Amazon väga pikka aega seoses seostega kohalike turgudega. Aga nüüd, mil oleme lõpuks Balti riikide turuplatsidelt lahkunud, peaks Amazon mängima värvidega.

Meie käivitamine toimus septembri alguses. Nägime palju vaeva mitme kaubaartikli asutamisega, kuid pärast Foodnessilt ametlikku kirja saamist, et oleme nende ametlikud esindajad Baltikumis, Soomes ja Rootsis, läks jää murdma.

Caffé Uno Balticsil on hetkel Amazonis vaid kõige populaarsemad kaubad. Osta saab kohe, aga lõplik pood valmib alles aasta lõpuks.

Ostke Amazonist →

2. Jookse Wolt

Pole meie turuletoomistest kõige populaarsem, kuid sellegipoolest teate nüüd, et saate tellida kiire kohaletoimetamisega. Komisjonitasu on kindlasti väiksem kui nende otsestel konkurentidel, kuid siiski koletu. Seega, kui Sulle ei ole oluline saada kohvi just siin ja praegu, siis soovitame tellida läbi Omniva.

Kui seda tõesti vaja on, siis paljudel ametikohtadel, isegi koletu vahendustasu arvesse võttes, on hind siiski madalam kui keti supermarketites.

Ostke Woltist →

3. Sularahata makseterminal kaupluses

Teate, et pikka aega ei sujunud kohapeal maksmisega kõik libedalt. Nüüd aga vahetasime panka ning meil on hea meel esitleda maksepunkti meie salongis Priisle tee 18. Nüüd saad supersoodsate hindadega osta mitte ainult Omniva kohaletoomisega, vaid ka otse meie poest. Hinnad on samad, mis saidil, kuid säästad kohaletoimetamisel 2,49 eurot ning vastutasuks saad võimaluse maitsta jooke ja valida oma kohvisegu.

Meie showroom Priisle tee 18 →

4. Hinnalangus

Ilmselt oleks pidanud olema uudiskirja põhiartikkel 😉

Nagu teate, helistasin paljudele teist meie kohta tehtud kriitikaga, sortimendi täiendamise küsimustega, ettepanekutega tootemaatriksi laiendamiseks jne. Kõne tulemuste põhjal mõistsime Evaga, kui kallid teist paljud olete ja otsustasime pakkuda personaalset allahindlusprogrammi, mis põhineb tarbitud kohvi kogusel.

Kuid ootamatult (minu jaoks isiklikult) selgus, et Caffé Uno keskmine kohvi tarbimine läheneb 4 tassile päevas (nii funktsionaalsed joogid kui ka kohv kodus ja kontoris). Seega andsime veidi rohkem kui isikliku allahindluse. Alandasime kõigi oma sortimendi hindu korraga.

Kohvi ja suupistete igakuine ost annab isegi 2,49-eurose (Läti ja Leedu puhul vastavalt 4,49 ja 4,99) tagastatava Eesti kohaletoimetamise kulu juures korraliku säästu.

Kui sa pole veel meie uusi hindu näinud, siis nüüd on aeg varuda oktoobrikuuks teravilja, jahvatatud, kapsleid ja suupisteid.

Mine poodi →

5. Uued kaubad laos

Kuu aega orgaanilist teed, kohvimagustoite, Itaalia chiambeliine. Caffé Unos on meil nüüd mitte ainult Itaalia kohv, vaid ka Itaalia teed koos maitsvate suupistetega. Kogu seeria on saadaval üksikpakendites, sealhulgas sportlastele mõeldud aloe vera joogid ingveri, rohelise tee ja sidruniga.


Mis ootab teid oktoobris:

1. Uued kaubamärgid ja tooted laos:

  • Dolce Gusto magustoidujoogid, sealhulgas vaarika juustukook, soolakaramell, Torino Gianduia jne
  • uus Nespresso jaoks

2. Itaalia kapselkohvimasinate uus standard kogu lahustuvate jookide, kakao, piimajookide, teede ja kohvide valikule. Jälgige värskendusi saidil, Telegrami kanalis ja meililistis. Kutsume kõiki meie müügisalongi testima.

3. Kohvi tellimus 25% soodustusega.

___

Püsige suhtlusvõrgustikes ühenduses:

Armastan teid kõiki
Alex ja Eve
Caffé Uno Baltics | Itaalia jookide perepood

TERE TULEMAST VIDEO JA CAFFÉ UNO TUUR

Tagasi blogisse

Jäta kommentaar

Pange tähele, et kommentaarid tuleb enne avaldamist kinnitada.