Itaalia kohv teie piirkonnas

Miks töötada Caffé Uno Balticsiga:

  1. Ainult itaalia keel. Turustame ainult Itaalia tooteid. Kui otsite ehtsat Itaalia kohvi, funktsionaalseid jooke, suupisteid, magustoite, teesid ja tõmmiseid, on meil need kõik olemas.
  2. HORECA ja kontori valmidus. Pakume mitte ainult suuremat valikut kodukasutuseks mõeldud tooteid, vaid ka erinevaid Itaalia seadmeid ja tooteid baaridele, kohvikutele, restoranidele, hotellidele ja hotellitubadele, bensiinijaamadele ja kontoritele.
  3. Madalad hinnad. Teeme koostööd otse tootjatega, nii et võite olla kindel, et kaasatud pole keskmehi. Kõik tooted saadetakse regulaarselt otse Põhja-Itaalia tehastest.
  4. Minimaalne tellimuse kogus puudub. Hoolitseme selle eest, et te ei pingutaks oma käibekapitali. Saame tarnida alates ühest kaubast. Lisateavet mahu allahindluse kohta leiate hinnakirjast.
  5. Oleme pereettevõte. Kas pole kindel, mida see tähendab? Meil kõigil on mängus nahk ja me oleme kinnisideeks suurepärasest klienditeenindusest. See tähendab palju, kui loote pikaajalisi partnerlussuhteid.

Kas olete alustamiseks valmis? Turustaja hinnakirja koopia saamiseks võtke meiega ühendust alloleva vormi kaudu.

HORECA kataloog

Kontaktivorm