Oktoobri uudised

Oktoobri uudised

Pealkiri

  1. Käivitage saidil Amazon.se
  2. Jookse Wolt
  3. Sularahata makseterminal kaupluses
  4. Hinnalangus
  5. Uued kaubad laos

Nyt eniten sovi.

1. Käivitage saidil Amazon.se

Lisää ajastuse kui alueene positiokysymyksen. Meie puhul viibis Amazon väga pikka aega, kun on kyse paikallisten markkinoiden yhteyksistä. Aga nüüd, mil oleme lõpuks Balti riikide turuplatsidelt lahkunud, peas Amazon mängima värvidega.

Meidän käynnistyminen tapahtui syyskuun alussa. Nägime palju vaeva mitme kaubaartikli asutamisega, kuid pärast Foodnessilt ametlikku kirja saamist, et oleme nende viralliset edustajat Baltikumis, Soomes ja Rootsis, läks jää murdma.

Caffé Uno Balticsil on tällä hetkellä Amazonis vain enitenmed tavarat. Osta saab kohe, aga lõplik pood valmib alles aasta lõpuks.

Ostke Amazonist →

2. Jookse Wolt

Ei ole meidän turuletoomistest eniten keskeyttäm, mutta sellegipoolest ilmoitus nyt, ja voit kertoa nopean toimituksen. Komissiontasu on ehdottomasti pienempi, kun heidän otsestel konkurentidel, mutta kuitenkin koletu. Seega, kui Sulle ei ole tärkeää saada kahvia juuri nyt ja nyt, siis suosittelemme tellida läbi Omnivan.

Kui seda todella tarvitsee, siis useiden ametipaikkojen, jopa koletu välineustasu võttes, on hind siiski madalam kui keti supermarketites.

Ostke Woltist →

3. Sularahata makseterminal kaupluses

Teate, et pikka aega ei sujunud kohapeal maksmisega kõik libedalt. Nüüd aga vahetasime panka ja meil on hea meel esitleda maksepunkti meie salongis Priisle tee 18. Nüüd saad supersoodsate hindadega osta mitte ainult Omniva kohaletoomisega, vaid ka otse meie poest. Hinnad on samad, mis saidil, kuid säästyi toimitustoimeksiannossa 2,49 euroa ja vastutasuks saat maitsta jooke ja valid oma kahvisegu.

Meie showroom Priisle tee 18 →

4. Hinnalangus

Ilmselt oleks olemaan uudiskirja põhiartikkeli 😉

Nauvon ilmoitus, soittaa useiden meidän kohtausten kriitikot, sortin täydentävät kysymykset, ehdotukset tuotemaatriksi laajennuksille jne. Kõne tulemuste perusteella mõistsime Evaga, kui kallid teist olette ja otsustasime henkilökohtaista allahindlusprogrammia, mis perustuu kulutettuun kahvin määrään.

Kuid ootamatult (minu jaoks isiklikult) selvitys, et Caffé Uno keskimääräinen kohvi kulutus läheneb 4 tassile päivässä (nii funktsionaalset joogid kui ka kohv kodus ja kontoris). Seega andsime veidi rohkem kui isikliku allahindluse. Alandasime kaikkien oma sortimendi hindu kerralla.

Kohvi ja suupistete igakuine ost antaa jopa 2,49 euroa (Läti ja Liettuan osalta 4,49 ja 4,99) takaisintava Eesti toimituksen kulutuksen kunnon säästu.

Kui sa pole veel meie uusi hindu näinud, siis nüüd on aeg varuda oktoobrikuuks teravilja, jahvatatud, kapsleid ja suupisteid.

Minun poodi →

5. Uued kaubad laos

Kuu aega orgaanilist teed, kohvimagustoite, Italia chiambeliine. Caffé Unos on meil nüüd mitte ainult Itaalia kohv, vaid ka Itaalia teed koos herkullisia suupistetega. Koko seeria on saatavilla yksityispakkauksissa, urheilulle tarkoitettu aloe vera juoma, vihreä tee ja sidruniga.


Mis odottaa teid lokakuussa:

1. Uued tavaramerkit ja tuotteet laos:

  • Dolce Gusto magustoidujoogid, kuten vaarika juustukook, suolakaramell, Torino Gianduia jne
  • uusi Nespresso varten

2. Itaalia kapselkohvimasinate uus standard kogu lahustuvate jookide, kakao, piimajookide, teede ja kohvide valikule. Jälgige värskendusi saidil, Telegrami kanalis ja meililistis. Kutsume kaikki meie myyntisalongi testima.

3. Kohvi tilaus 25% soodustusega.

___

Püsige keskusteluverkostot yhteydet:

Armastan teid kõiki
Alex ja Eve
Caffé Uno Baltics | Itaalia jookide perepood

TERE TULEMAST VIDEO JA CAFFÉ UNO TUUR

Takaisin blogiin

Kirjoita kommentti

Huomaa, että kommenttien täytyy olla hyväksytty ennen niiden julkaisemista.